Thursday, June 16, 2011

KONKURS DASH44 - WYGRAJ BONY NA ZAKUPY !

Przyszedł czas na konkurs organizowany z DASH44 ! do wygrania 3 bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie dash44
Wygrywają aż 3 osoby także zachęcam do udziału w konkursie !






ZASADY SĄ PROSTE :

Zostań fanem DASH44 na Facebooku klik

oraz

zostaw w komentarzu swoje imię,nazwisko i e-mail

jeśli chodzi o śledzenie mnie przez sieć znajomych Google ,nie jest to koniecznym warunkiem uczestnictwa w zabawie ,po prostu jeśli komuś spodoba się mój blog ,to zapraszam będzie mi bardzo miło : )
kilk

ZGŁOSZENIA ZBIERAM CAŁE DWA TYGODNIE CZYLI DO 29.06 ! ! !


POTEM GENERATOR LICZB WYŁONI TRZY SZCZĘŚLIWE NUMERKI : )


POWODZENIA ! ! !



328 comments:

  1. Weronika Rudzińska
    weronika_0208@tlen.pl

    ReplyDelete
  2. Michalina Molka
    kora2001@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  3. Zuzanna Czajka
    zuziulka@interia.eu

    ReplyDelete
  4. Iwona Wójcik
    blackgreenlife@interia.pl

    ReplyDelete
  5. kasia pilch
    kasia433@onet.eu

    ReplyDelete
  6. absolutelyabstruse@gmail.com
    Paulina Muszyńska

    ReplyDelete
  7. Kinga Kaźmierczak
    kazmierczakk95@wp.pl

    ReplyDelete
  8. Marta Kołodziejska,
    mejdinka@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Kasia Olszewska
    k_olszewska1@wp.pl

    ReplyDelete
  10. Justyna Fotek justysiowaaa@hotmail.com

    ReplyDelete
  11. Anka Tarasewicz
    amm92@op.pl ;)

    ReplyDelete
  12. Sandra Sotomska
    sotomska@poczta.fm

    ReplyDelete
  13. justyna dąbrowska
    dabrowska14@o2.pl

    ReplyDelete
  14. Kinga Filipiak
    kisiak@onet.eu

    ReplyDelete
  15. Klaudia Górzna
    slawolok@tlen.pl

    ReplyDelete
  16. Sonia Korus
    sweetpoison77@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Aleksandra Krawczyk
    aleks222210@wp.pl

    ReplyDelete
  18. Iga Kucharska
    iga.kucharska@onet.pl

    ReplyDelete
  19. Joanna Dziedzic
    nothing.obliges@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Dominika Rogowska
    wrednalalka18@wp.pl

    ReplyDelete
  21. Roksana Maleszka
    RoksaDTR@interia.pl

    ReplyDelete
  22. Olga Piotrowska
    olgapiotrowska@vp.pl

    ReplyDelete
  23. Joanna Pieczaba
    adosia77@wp.pl

    ReplyDelete
  24. Gabriela Kruk
    gabriela.kruk90@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Magdalena Boruta
    magdziab92@tlen.pl

    ReplyDelete
  26. Klaudia Mikos
    mililoska@interia.pl

    ReplyDelete
  27. Kasia Maniszewska
    kamman91@poczta.fm

    ReplyDelete
  28. Joanna Serwus


    jserwus@gmail.com

    ;))

    ReplyDelete
  29. Agata Moskała
    agata.moskala.85@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Angelika Jaroniak
    angelastyle@o2.pl

    ReplyDelete
  31. Patrycja Korbanek
    patrycja.korbanek@wp.pl

    (Mam nowe konto ma fejsie, bo tamto mi usunęli -.-).

    ReplyDelete
  32. Ania Gontarz

    anqa_gontarz@wp.pl

    ReplyDelete
  33. Agnieszka Baran
    agnieszkabaran@onet.eu

    ReplyDelete
  34. Anita Wyrozumialska
    anitaw0@amorki.pl

    ReplyDelete
  35. ilona pawlowska, kokunio@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Karolina Belina
    karolcia2702@o2.pl

    :)

    ReplyDelete
  37. Aneta Słaby
    djanetapaulina@interia.pl

    ReplyDelete
  38. Ewelina Słaby
    ewelinahrabina@interia.pl

    ReplyDelete
  39. Monika Panfil
    rashette@autograf.pl

    ReplyDelete
  40. Kalina Misztal
    thekariland@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Karolina Tuszyńska
    kolia@op.pl

    ReplyDelete
  42. Ewa Worsowicz

    ewa.worsowicz@wp.pl

    ReplyDelete
  43. Hania Duszyńska
    haniahania@onet.eu
    :)

    ReplyDelete
  44. yellow-submarine18@tlen.pl

    Zator Marta

    Nie dziękuję;D

    ReplyDelete
  45. Agata Pawłowska
    pawlowska.agatha@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Marta Wypych
    ewidentnaminimalistyczka@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Angelika Glegoła
    hollydied@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Patrycja Dyrda
    dyrdaaa@o2.pl

    ReplyDelete
  49. Paulina Łaska
    paulina-laska@wp.pl

    ReplyDelete
  50. Ewelina Zmysłowska
    ewelina.leszno@interia.pl

    ReplyDelete
  51. Malwina Bartecka
    malwina116@o2.pl

    ReplyDelete
  52. Aleksandra Borowska

    olcia19954@op.pl

    ReplyDelete
  53. Pamela Jeske
    pamela.jsk@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Justyna Sobczak
    justys_144@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  55. Katarzyna Golianek
    kgolk@o2.pl

    ReplyDelete
  56. Aleksandra Chwała olllka1@o2.pl

    ReplyDelete
  57. Dorota Talowska
    dorotatalowska@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Dominika
    Szczechowska
    mino741@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Katarzyna Maciążek
    kass800@op.pl

    ReplyDelete
  60. Karolina Kochanek
    karolak1994@wp.pl

    ReplyDelete
  61. Kinga Błasiak
    kinia556@buziaczek.pl ;)

    ReplyDelete
  62. Klaudia Zado
    klaudia712@op.pl

    ReplyDelete
  63. Magda Rzepkowska
    maga.0102@buziaczek.pl

    ReplyDelete
  64. Jessica Catapano
    jessi3331@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Jolanta Kowalak
    doskonalypomysl@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Ines Michalska
    inesmichalska@op.pl

    ReplyDelete
  67. Katarzyna Kowalik

    myszkakati@wp.pl

    ReplyDelete
  68. Dominika Kucharzak

    twilightowa95@gmail.com

    ReplyDelete
  69. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  70. Ela Harowicz
    elah788@wp.pl

    ReplyDelete
  71. Magdalena Daniluk

    MagdalenkaDaniluk@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Maja Borkowska jess@onet.eu

    ReplyDelete
  73. Adrianna Głuchowska ada06@onet.eu

    ReplyDelete
  74. Zuzanna Jasińska
    sajko.suzie@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Martyna Nawrot
    martyna_nawrot@wp.pl

    ReplyDelete
  76. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  77. Paulina Pyta
    pyta.paulina@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Kotlewska Joanna
    kotishop@op.pl

    Pozdrawiam :)

    ReplyDelete
  79. Fajnie, że polubienie Twojego bloga nie jest wymogiem, aby wziąć udział w konkursie, moim zdaniem niektóre z blogerek mają taką ilość "like'ów" tylko ze względu na konkursy, ja obserwuję Twojego bloga już od dawna i bardzo podobają mi się Twoje stylizacje, pozdrawiam:)

    ReplyDelete
  80. Agnieszka Marcinczak

    agusia_07@hotmail.com

    ReplyDelete
  81. Magdalena Pieczaba
    madziapieczaba@wp.pl

    ReplyDelete
  82. Michalina Kaczmarek

    michalina-95@o2.pl

    ReplyDelete
  83. Karolina Karoń
    czikiczikicziki@vp.pl

    ReplyDelete
  84. katusiak@wp.pl
    Kasia Surowiec

    ReplyDelete
  85. Anna Winogrodzka
    annawinogrodzka1@gmail.com

    ReplyDelete
  86. karcia114@buziaczek.pl

    karlina piróg

    ReplyDelete
  87. Hanna Jakubowska
    h1991@o2.pl

    ReplyDelete
  88. Karolina Osiak
    karolina_osiak@wp.pl

    ReplyDelete
  89. Monika Białek ;)
    monika.bialek.4@onet.eu

    ReplyDelete
  90. Ania Amelia Zielińska

    yerri@wp.pl

    ReplyDelete
  91. irmina pączek
    irminapaczek@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  92. Weronika Szablewska

    wecia-93@o2.pl

    ReplyDelete
  93. Karolina Ciastoń
    ooh.yellow.bird@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Angelika Szcześniak

    angielka12@poczta.onet.pl

    Obserwuję twojego bloga także przez Bloggera, bo muszę przyznać, że pomysły masz bardzo ciekawe :).

    ReplyDelete
  95. Gabriela Lisowicz
    gabux3@wp.pl :)

    ReplyDelete
  96. Zosia Lubańska
    zzooffkkaa@gazeta.pl

    ReplyDelete
  97. Magdalena Miotke
    magdalenamtk@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Ewa Połap
    ewiczek4@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  99. Ania Jabłońska
    aniaj6102@wp.pl

    ReplyDelete
  100. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  101. weronika gorycka, syytetty@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Martyna Sołtyszewska
    brawurka1417@gmail.com

    ReplyDelete
  103. dd19@op.pl
    Dagmara Dębińska

    ReplyDelete
  104. Joanna Jaworska
    joanna4455@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Magdalena Kliś
    mmmadziana@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Katarzyna Piasecka
    piasecka.kk@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Wiktoria Bolko wiktoria92@gazeta.pl

    ReplyDelete
  108. Kamila Fidrysiak
    kamila.fidrysiak@gmail.com

    ReplyDelete
  109. tattwa.blog@gmail.com
    Magdalena Stępień

    ReplyDelete
  110. Dominika Sędłak
    nikjaa@wp.pl

    ReplyDelete
  111. Magdalena Rajchelt

    magdalena.rajchelt@gmail.com

    http://curly-fashion.blogspot.com/

    ReplyDelete
  112. Agnieszka Olejnik
    agao2305@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Ania Powolny
    powolny.a@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Malgorzata Schweitzer

    malgorzataschweitzer56@wp.pl

    ReplyDelete
  115. Diana Łozowska
    diana331@interia.pl

    ReplyDelete
  116. Małgorzata P
    choco_m@wp.pl

    ReplyDelete
  117. Edyta Mróz
    edunia181@wp.pl

    ReplyDelete
  118. Zuzanna Fiedorczuk
    zuzanna-fiedorczuk@wp.pl

    ReplyDelete
  119. Estera Jurczyk
    esteranoemi@wp.pl

    ReplyDelete
  120. Wioleta Myszor
    19wiolcia48@wp.pl

    ReplyDelete
  121. Karolina Hryniewicka
    2kittenxd@gmail.com

    ReplyDelete
  122. Aleksandra Osetek

    ola.lewek@buziaczek.pl

    ReplyDelete
  123. aniela.michalak@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Justyna Matejek
    justyna1345@gmail.com

    ReplyDelete
  125. Paulina Sądej

    paulinka19910@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Kasia Krupińska
    pannakatja@o2.pl
    :)

    ReplyDelete
  127. Natalia Józwik
    kutanga92@interia.pl

    ReplyDelete
  128. Aleksandra Kiszka alexandra12@wp.pl

    ReplyDelete
  129. Patrycja Oleksy
    patrycja_oleksy@wp.pl

    ReplyDelete
  130. Dominika Pietrzyba
    neta195@wp.pl

    ReplyDelete
  131. Sandra Wykrota
    sanyalfashion@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Pa_trycja Skut_kie_wicz
    patis1 @ poczta . onet . pl

    ReplyDelete
  133. Kinga Gulewska
    kinio.kingaaa@gmail.com

    ReplyDelete
  134. Agnieszka Nazar, aga.nazar@op.pl

    ReplyDelete
  135. Aleksandra Szczepanek
    aleksandra.szczepanek@wp.pl

    ReplyDelete
  136. Aleksandra Środa

    ola.sroda@wp.pl

    ReplyDelete
  137. Andżelika Marszałek
    an.marszalek@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Malwina Perka
    malwinaperka@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Zuzanna Ochota
    zuzanna.ochota@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Paulina Maciboch
    paola321@op.pl

    ReplyDelete
  141. Martyna Andrejowicz
    mandrejowicz@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Celina Grzesz
    theemptywalls@gmail.com

    ReplyDelete
  143. katarzyna kowalska
    katmar0@wp.pl

    ReplyDelete
  144. Joanna Kieryk
    joanna.kieryk@wp.pl

    ReplyDelete
  145. Marlena Gawełda
    marlenaaa7@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Kasia Piechota
    balladyna91@interia.pl

    ReplyDelete
  147. mila.ola@interia.pl
    Aleksandra Piechota

    ReplyDelete
  148. Marta Polakowska-Bednarczyk
    koniczyna_marta@interia.pl

    ReplyDelete
  149. Aleksandra Szurka
    szurkaaa@gmail.com

    ReplyDelete
  150. Agnieszka Brożyna
    aga.brozyna@gmail.com

    ReplyDelete
  151. Angelika Dudek

    geladu33@buziaczek.pl

    ReplyDelete
  152. Ilona Mytych

    ilonamytych91@o2.pl

    ReplyDelete
  153. Hanna Piecychna
    czarna_hanka@o2.pl

    ReplyDelete
  154. Magdalena Szumniak
    magdalena-szumniak@o2.pl

    pozdrawiam:)

    ReplyDelete
  155. Paulina Becherowska
    paalynka15@wp.pl

    ReplyDelete
  156. Katarzyna Kowalska
    katrina8@interia.eu

    ReplyDelete
  157. Sandra Niewiadomska
    sniewiadomska@op.pl

    ReplyDelete
  158. Jędruś Warchoł

    wara44@onet.pl

    ReplyDelete
  159. Magda Ożóg

    magda_o16@wp.pl

    ReplyDelete
  160. Martyna Oprzondek

    kameleon_ka@onet.eu

    ReplyDelete
  161. Karolina Berbeć
    agrawa@onet.pl

    ReplyDelete
  162. Katarzyna Więckowska
    kiiti@o2.pl

    ReplyDelete
  163. Zuzanna Biadacz
    z_biadacz@onet.pl

    ReplyDelete
  164. Marta Wrona
    martawrona1992@interia.pl

    ReplyDelete
  165. Paulina Sokołowska

    aschlee@interia.pl

    ReplyDelete
  166. Joanna Michalik
    missindependent@onet.eu

    ReplyDelete
  167. Magda Gwóźdź
    mada___@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  168. Aleksandra Dąbrowska
    ola_bozena@gazeta.pl

    ReplyDelete
  169. Magdalena Kaniecka
    beykon@wp.pl

    ReplyDelete
  170. Weronika Seroka
    werkaofelka@onet.eu

    ReplyDelete
  171. Dominika Bonifaciuk
    domek1994@wp.pl

    ReplyDelete
  172. Katarzyna Marciniak
    k.marciniak4@gmail.com

    ReplyDelete
  173. Małgorzata Strzałka
    malgosiastrzalka@wp.pl

    ReplyDelete
  174. Marta Salamon
    salmara@interia.pl

    ReplyDelete
  175. Dominika Gierszewska

    dominika-gierszewska@wp.pl

    ReplyDelete
  176. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  177. Anna Mastalerz
    arabesque.a@gmail.com

    ReplyDelete

Komentarze obraźliwe, złośliwe, które nie będą dotyczyły stylizacji ani zdjęć NIE BĘDĄ PUBLIKOWANE. Komentarze dotykające moich bliskich lub mojego życia prywatnego również NIE UJRZĄ ŚWIATŁA DZIENNEGO : ) Pozdrawiam !